Działy tematyczne

WMLS Kanał Szymoński 11.09.2016 r.

12 września 2016

W miniony weekend odbyła się ostatnia, trzecia tura Warmińsko-Mazurskiej Ligi Spławikowej.

Jako, że z zawodów przygotujemy relację filmową, ograniczę się tutaj jedynie do podania wyników:

Wyniki WMLS Kanał Szymoński + klasyfikacja generalna WMLS 2016

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział z niemal 100% frekwencją we wszystkich eliminacjach. Właściwie dobrany terminarz i łowiska sprawiły, że nasza liga była zdecydowanie „najrybniejsza” w całej Polsce. W czasie trzech 4-godzinnych tur złowiliśmy 772 kg ryb, co dało średnio 38,5 kg na drużynę. To naprawdę imponujący rezultat.

Warto wspomnieć o wysokim i wyrównanym poziomie naszej ligi. Co 5 zawodnik WMLS bierze udział w tegorocznym cyklu GPX Polski. Ponadto nie zabrakło najlepszych zawodników okręgu olsztyńskiego i elbląskiego. Wielki szacunek należy się dla mniej zaawansowanych kolegów, którzy nie przestraszyli się mocnej konkurencji i dzielnie walczyli do ostatnich zawodów WMLS, nieraz sprawiając sobie i innym wielką niespodziankę.

IMG_2458
Trzy najlepsze drużyny klasyfikacji rocznej uzyskały bezpośredni awans do finału Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego, który już za miesiąc odbędzie się w Zduńskiej Woli. Jestem przekonany, że te zespoły będą nas godnie reprezentowały na ogólnopolskim finale, za co wszyscy trzymajmy kciuki!

IMG_2449
Już teraz zapraszam na IV edycję Ligi czyli WMLS 2017!

Kacper Górecki

stopka informacyjna
© 2020 Górek-Gliny – Wędkarstwo Wyczynowe
Projekt strony internetowej Studio DEOS